• Producent wywrotnic skrzyniopalet, kotew sadowniczych
  • biuro@kloczewiak.pl

Wywrotnica linowa do skrzyniopalet - owoc. WSL-1

Wywrotnica linowa do skrzyniopalet typ WSL-1

Wywrotnica linowa służy do opróżniania skrzyniopalet z owocami. Jest to urządzenie stacjonarne zasilane instalacją elektryczną o napięciu 230V. Jest wyposażona w silnik elektryczny i układ styczników, wyłączników krańcowych. Pozwala to na pracę bez użycia siły fizycznej osób obsługujących. Wywrotnica posiada stół do przebierania, który posiada boczne zastawki...

Wywrotnica linowa służy do opróżniania skrzyniopalet z owocami. Jest to urządzenie stacjonarne zasilane instalacją elektryczną o napięciu 230V. Jest wyposażona w silnik elektryczny i układ styczników, wyłączników krańcowych. Pozwala to na pracę bez użycia siły fizycznej osób obsługujących. Wywrotnica posiada stół do przebierania, który posiada boczne zastawki wyłożone miękkim tworzywem, co zapobiega obijaniu się owoców.  Skrzyniopalety do maszyny wstawiane są za pomocą wózka widłowego lub ręcznego ładowacza palet.

Przeznaczenie do owoców
Udźwig max 500 kg
Silnik Elektryczny 230V
Sterowanie joystick
Wymiar skrzyni 1,2 x 1,0 x 0,8 m
Producent wywrotnic do skrzyniopalet, stołów przebierczych, platform sadowniczych, wózków sadowniczych paletowych, kotew sadowniczych oraz innych maszyn i urządzeń dla branży sadowniczej i przetwórczej. Oferujemy również usługi produkcji konstrukcji stalowych oraz budowy hal, magazynów oraz obiektów wielkopowierzchniowych z konstrukcji stalowych, montaż pasm świetlnych, usługi cięcia plazmowego. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • Lewiczyn 52A
    05-622 Belsk Duży

  • (+48) 605 251 177

  • p.kloczewiak@op.pl

  • Pon - Pt   : 07:00 – 17:00
    Sobota         : 08:00 - 14:00

© 2016 Kłoczewiak S.C. Kotwy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, cięcie plazmowe. Realizacja Timedia.pl