• Producent wywrotnic skrzyniopalet, kotew sadowniczych
  • p.kloczewiak@op.pl

Kłoczewiak S.C. - trochę faktów i historii

Firma Ślusarstwo Usługowo- Produkcyjne Piotr Kłoczewiak jest przedsiębiorstwem z długoletnią tradycją, mającą swój początek w 1975 roku. Wieloletnia obecność na rynku świadczy o stabilnej pozycji firmy i niezmiennym zaufaniu naszych Klientów. Podstawą naszej działalności jest produkcja kotw gruntowych - sadowniczych, produkcja wywrotnic skrzyniopalet, wózków paletowych, platform sadowniczych, poprzeczek do rusztowań sadowniczych. Oferujemy również usługi w zakresie cięcia plazmowego blach, metali i profili na zakupionej w 2016 roku przecinarce plazmowej CNC AJAN, montaż konstrukcji stalowych i płyt warstwowych, montaż świetlików dachowych.
Współpracujemy z zaufanymi producentami blach, m.in. Balex Metal. Zapewniamy wsparcie w zakresie zakupu i transportu blach, negocjujemy ceny z korzyścią dla naszego Klienta.

Podstawą relacji z Klientem jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, indywidualnego podejścia do każdego zamówienia oraz dbałość o minimalizację czasu potrzebnego na dostarczenie gotowego produktu. Naszym celem jest dalszy rozwój i satysfakcja Klienta, która zawsze przekłada się na długotrwałe relacje handlowe dzięki dotrzymywaniu obietnic i warunków umowy.
Nigdy nie łamiemy danego słowa.

10 złotych reguł współpracy naszej firmy: profesjonalizm, satysfakcja klienta, dotrzymywanie terminów, przejrzyste warunki, jakość, długofalowe relacje, elastyczność, otwartość, zrozumienie potrzeb, szacunek.

Producent wywrotnic do skrzyniopalet, stołów przebierczych, platform sadowniczych, wózków sadowniczych paletowych, kotew sadowniczych oraz innych maszyn i urządzeń dla branży sadowniczej i przetwórczej. Oferujemy również usługi produkcji konstrukcji stalowych oraz budowy hal, magazynów oraz obiektów wielkopowierzchniowych z konstrukcji stalowych, montaż pasm świetlnych, usługi cięcia plazmowego. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • Lewiczyn 52A
    05-622 Belsk Duży

  • (+48) 605 251 177

  • p.kloczewiak@op.pl

  • Pon - Pt   : 07:00 – 17:00
    Sobota         : 08:00 - 14:00

© 2019 Kłoczewiak S.C. Kotwy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, cięcie plazmowe. Realizacja Timedia.pl