• Producent wywrotnic skrzyniopalet, kotew sadowniczych
  • p.kloczewiak@op.pl

Budowa hal magazynowych i produkcyjnych - MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE

Efektywna produkcja i handel wymaga solidnego zaplecza logistycznego, a więc również stabilnej, spełniającej określone normy przestrzeni. Jedną z usług jakie oferujemy jest budowa hal - konstrukcji stalowych o różnorodnym przeznaczeniu. Może być to budowa magazynu, hali produkcyjnej, handlowej, wyspecjalizowanej hali logistycznej.

Główny punkt naszej działalności związanej z konstrukcjami stalowymi to budowa przechowalni owoców dla wielu klientów z woj. mazowieckiego i łódzkiego, gdzie działamy ze względu na lokalizację - Grójec, Goszczyn, Nowe Miasto nad Pilicą, Błędów, Wilków, Belsk Duży, Radom, Lewiczyn, Warszawa - tu znajdą Państwo wiele naszych realizacji hal przemysłowych, chłodni, przechowalni, sortowni owoców, magazynów, itp.

Podejmujemy również zlecenia w dalszych zakątkach Polski, więc nawet jeśli planowana inwestycja znajduje w dalszej odległości, zapraszamy do kontaktu.


Kostrukcje stalowe - trochę o procesie budowy i technologiach

Do każdej budowy podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, stawiając na optymalne rozwiązania i technologie, które pozwolą zwiększyć efektywność działalności zgodnie z przeznaczeniem inwestycji. Podstawą do rozpoczęcia budowy jest oczywiście projekt uwzględniający warunki terenu, przeznaczenie hali (zupełnie innych materiałów użyjemy do budowy chłodni, innych w przypadku magazynu czy hali produkcyjnej).
W procesie budowy uwzględniamy czynniki ekonomiczne, optymalizując konstrukcję przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają przystosować halę do jak najniższego zużycia energii elektrycznej. Poza stosowaniem odpowiednich materiałów, jedną z usług przez nas oferowanych są ŚWIETLIKI DACHOWE, które pozwalają zmniejszyć zużycie prądu potrzebnego do oświetlenia hali produkcyjnej nawet o 60%!

Realizowane przez nas hale są również zoptymalizowane pod kątem komfortu codziennej pracy i logistyki, czyli np. umiejscowienia stanowisk i podjazdów dla samochodów ciężarowych, wszelkiego rodzaju urządzeń i maszyn, instalacji, itp.
Oprócz montażu zajmujemy się również produkcją elementów stalowych do konstrukcji z wysokiej jakości stali, dlatego współpracując z nami MASZ GWARANCJĘ najwyższej jakości materiałów i bezpieczeństwa, ponieważ każdy element przechodzi specjalne testy, zanim na stałe trafi do hali.

Producent wywrotnic do skrzyniopalet, stołów przebierczych, platform sadowniczych, wózków sadowniczych paletowych, kotew sadowniczych oraz innych maszyn i urządzeń dla branży sadowniczej i przetwórczej. Oferujemy również usługi produkcji konstrukcji stalowych oraz budowy hal, magazynów oraz obiektów wielkopowierzchniowych z konstrukcji stalowych, montaż pasm świetlnych, usługi cięcia plazmowego. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • Lewiczyn 52A
    05-622 Belsk Duży

  • (+48) 605 251 177

  • p.kloczewiak@op.pl

  • Pon - Pt   : 07:00 – 17:00
    Sobota         : 08:00 - 14:00

© 2019 Kłoczewiak S.C. Kotwy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, cięcie plazmowe. Realizacja Timedia.pl