• Producent wywrotnic skrzyniopalet, kotew sadowniczych
  • p.kloczewiak@op.pl

Platforma sadownicza

Platforma sadownicza hydraulicznie podnoszona rozdzielaczem z podestami wysuwanymi za pomocą barierki. Platforma przeznaczona do prac pielęgnacyjnych w sadzie i wsparcia podczas zbioru owoców. Współpracuje z ciągnikami rolniczymi od  0,6 T. Platforma sadownicza marki Kłoczewiak umożliwia podnoszenie platformy wraz z pracownikami, skrzynipaletami i całym załadunkiem na wys. 2,5 m. 

Prezentowana na zdjęciach platforma jest przeznaczona na trzy skrzyniopalety, umożliwia ich szybki rozładunek i załadunek, podnosząc efektywność czasową prac.  Istnieje możliwość wykonania każdej platformy na indywidualne zamówienie.

Długość / szerokość platformy: 430 x 102 cm, podesty: 2 x 75 cm z możliwością regulacji. Wysokość: 2,5 m.

Maksymalna ładowność: 2000 kg.

Producent wywrotnic do skrzyniopalet, stołów przebierczych, platform sadowniczych, wózków sadowniczych paletowych, kotew sadowniczych oraz innych maszyn i urządzeń dla branży sadowniczej i przetwórczej. Oferujemy również usługi produkcji konstrukcji stalowych oraz budowy hal, magazynów oraz obiektów wielkopowierzchniowych z konstrukcji stalowych, montaż pasm świetlnych, usługi cięcia plazmowego. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • Lewiczyn 52A
    05-622 Belsk Duży

  • (+48) 605 251 177

  • p.kloczewiak@op.pl

  • Pon - Pt   : 07:00 – 17:00
    Sobota         : 08:00 - 14:00

© 2019 Kłoczewiak S.C. Kotwy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, cięcie plazmowe. Realizacja Timedia.pl