• Producent wywrotnic skrzyniopalet, kotew sadowniczych
  • p.kloczewiak@op.pl

Pasma świetlne dachowe - oszczędzaj energię nawet do 60%!

Oferujemy montaż pasm świetlnych, które służą do doświetlania dużych obiektów przemysłowych, wpływając pozytywnie na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Pasma mogą mieć dowolną długość i szerokość, a zastosowanie aluminium i poliwęglanu w konstrukcji pasm pozwala znacznie zmniejszyć ich wagę i obciążenie wpływające na konstrukcję, na której będzie zamontowane.

Pasma mogą być wykonane z dokładnością co do 1 cm, dzięki czemu możemy dopasować je do dowolnej konstrukcji według projektu. Warto w nim uwzględnić świetliki dachowe - jednorazowa inwestycja zwróci się na przestrzeni lat wielokrotnie w znacznie niższych rachunkach za energię!

Pasmo wyposażone może być w automatyczne klapy wentylacyjne.

Producent wywrotnic do skrzyniopalet, stołów przebierczych, platform sadowniczych, wózków sadowniczych paletowych, kotew sadowniczych oraz innych maszyn i urządzeń dla branży sadowniczej i przetwórczej. Oferujemy również usługi produkcji konstrukcji stalowych oraz budowy hal, magazynów oraz obiektów wielkopowierzchniowych z konstrukcji stalowych, montaż pasm świetlnych, usługi cięcia plazmowego. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • Lewiczyn 52A
    05-622 Belsk Duży

  • (+48) 605 251 177

  • p.kloczewiak@op.pl

  • Pon - Pt   : 07:00 – 17:00
    Sobota         : 08:00 - 14:00

© 2019 Kłoczewiak S.C. Kotwy sadownicze, wywrotnice skrzyniopalet, cięcie plazmowe. Realizacja Timedia.pl